fbpx

Stylizacja Samochodów

Na czym polega stylizacja samochodu?

Nasza firma wykonuje kompleksową stylizację samochodów. Pracujemy na wszystkich pojazdach – od samochodów miejskich po duże gabaryty jak busy czy ciężarówki. Jesteśmy w stanie wykonać pełen projekt od A do Z, włącznie ze stylizacją 3D. Przykładowe prezentacje naszych prac znajdziecie Państwo w dalszej części strony. Takie projekty szczególnie polecamy firmom, które chcą wyróżnić się na ulicy wśród nudnych oklein, jakie widzicie na co dzień. Dzieło wykonujemy w rozdzielczości 4K i 8K – nie ma tutaj mowy o żadnej tzw. „pikselozie”. Po realizacji projektu przystępujemy do oklejania. Nasza firma posiada kilku techników z bardzo dużym doświadczeniem w tego typu pracach, dlatego gwarantujemy, że całość będzie wykonana z należytą starannością, bez rozjeżdżania się grafiki względem bocznego elementu.

W jakim celu stylizacja pojazdu?

Każdy samochód jest inny i każdy może wyróżnić się na tle mało oryginalnych, powtarzalnych stylizacji. Stylizacja pojazdów, przeprowadzana przez naszych techników, pozwoli Państwu cieszyć się samochodem w stu procentach spersonalizowanym pod kątem waszych indywidualnych potrzeb. Dzięki realizacji różnego rodzaju projektów jesteśmy w stanie zapewnić nową jakość pod względem estetyki pojazdu i wykonać wyjątkowe zdobienia oraz wzory, dzięki którym wyróżnicie się na każdej trasie. To rozwiązanie doskonałe zarówno dla osób prywatnych, jak i firm pragnących jeszcze lepiej promować swoją ofertę!

Indywidualna stylizacja pojazdu

Do każdego projektu podchodzimy w pełni indywidualnie – zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami oraz okleinami, które pozwalają nam stylizować pojazdy na wiele odmiennych sposobów. A dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz kreatywności naszych specjalistów jesteśmy w stanie wprowadzić w życie nawet najbardziej spektakularne wzory i kolory. Co więcej, każde zlecenie wyceniamy w pełni indywidualnie. Termin realizacji to około 14 dni. Jeśli jesteś zainteresowany nietuzinkowym oklejeniem floty swoich samochodów, zgłoś się do nas na konsultację. Z przyjemnością wykonamy projekt i zrealizujemy go, zapewniając efekt, który przejdzie najśmielsze oczekiwania!

Zmień swój samochód nie do poznania!

Stylizacja samochodów przeprowadzana jest za pomocą różnego rodzaju oklein, dzięki którym zmienisz oblicze każdego pojazdu – nie tylko osobowego, ale i dostawczego czy busa. Do Twojej dyspozycji są folie błyszczące i matowe, różne wzory oklein, a także niebanalne kompozycje kolorystyczne. Jeżeli prowadzisz firmę, możesz nanieść na karoserię swoje logo i w ten sposób stworzyć mobilną reklamę firmy. Co więcej, stosowane do stylizacji samochodów okleiny są bezpieczne dla powłoki lakierniczej i odporne na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne. Dzięki temu będą pięknie prezentowały się nawet po długim czasie!

Odmień swój samochód
profesjonalna stylizacja pojazdu

Propozycje Sportowych

Stylizacja Samochodu BMW
Stylizacja Samochodu Audi
Stylizacja Samochodu Audi

Propozycje Busów/Vanów

wolksvagen oklejenie
Stylizacja Pojazdów
Crafter

Propozycje Pickupów

Stylizacja Samochodu Ford Ranger
Stylizacja Samochodu Ford Raptor
Oklejenie Camo

Samochody Miejskie i Limuzyny

oklejenie audu
oklejanie samochodu dla firmy
Okleina samochodu firmowa skoda

Czy mogę zmienić oblicze starszego samochodu?

Oczywiście! Jest to wręcz wskazane, ponieważ po wielu latach użytkowania powłoka lakiernicza może nie prezentować się tak, jak dawniej. Korzystając z naszej stylizacji samochodu, zyskasz nową jakość swojego wysłużonego pojazdu. Będzie on nie tylko wyglądał jak nowy, ale również przyciągnie wzrok i pozwoli Ci wyróżnić się na trasie.

Co wchodzi w skład stylizacji pojazdu?

Stylizacja pojazdów odbywa się w sposób kompleksowy – od wykonania projektu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego klienta, aż do jego realizacji, a więc oklejania. Oferujemy niemal nieograniczone możliwości związane ze zmianą oblicza samochodów, dlatego też nasza oferta cieszy się tak dużą popularnością wśród klientów.

Skorzystałem z usługi stylizacji pojazdów, żeby odświeżyć swój samochód. Jestem bardzo zadowolony – fachowcy zaprojektowali ciekawy wzór i sami zaproponowali kolory, dzięki czemu mój Opel wygląda jak nowy i zyskał sportowy sznyt. Polecam!
Kacper D.
Influencer
Zdecydowaliśmy się na stylizację samochodów, żeby wyróżnić swoje samochody dostawcze na tle innych firm. Teraz wyglądają oryginalnie, a dzięki dużym logotypom możemy reklamować markę praktycznie w każdym miejscu.
Joanna B
Dział Marketingu