fbpx

Zmiana Koloru Auta

Zmiana Koloru auta

Usługa zmiany koloru auta polega na szybkim i relatywnie tanim sposobie zmiany barwy samochodu bez ingerowania w fabryczny lakier. Nie ma znaczenia, czy samochód jest nowy, czy używany – usługa jest dostępna w przypadku niemal każdego pojazdu lub elementu dekoracyjnego. Folie są w pełni plastyczne, dzięki czemu zyskujemy efekt praktycznie nowego lakieru i na pierwszy rzut oka ciężko stwierdzić, czy dany samochód jest oklejony. Proces klejenia folii wymaga niebywałej precyzji, by cały efekt wyszedł zadowalająco. Istnieje możliwość wyklejenia całego samochodu z wnękami, jak i bez nich.

Kolor, właściwości i trwałość folii

Mamy do wyboru wiele kolorów z różnych palet – od klasycznych, eleganckich po najbardziej oryginalne, a nawet szokujące. Jeśli nie wiesz, jak chciałbyś wystylizować samochód, nasi specjaliści pomogą w tym i doradzą, jaki kolor będzie najbardziej oryginalny do danego samochodu bądź aktualnego trendu na rynku. Cały proces zmiany koloru auta nie trwa zazwyczaj dłużej niż tydzień. Folie do zmiany koloru dodatkowo mają świetne właściwości ochronne – oczywiście nie są one tak skuteczne, jak bezbarwne, ale jednak jest to w dalszym ciągu dodatkowy atut, który otrzymujemy po oklejeniu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Przy zmianie koloru samochodu demontujemy w sposób bezpieczny niektóre elementy. W przeciwieństwie do 90% firm na rynku my do tego procesu zawsze korzystamy z serwisantów z autoryzowanych salonów, dlatego ryzyko uszkodzenia wszelkich spinek bądź zaczepów jest znikome. A nawet, jeżeli takowe wystąpią, to zawsze wymieniane są na oryginalne, fabryczne, a nie tanie zamienniki lub klej czy folię dwustronną. Do cięcia folii używamy tzw. taśm „Knifeless”, które posiadają w środku żyłkę tnącą – nie ma mowy o cięciu po całym samochodzie nożem! Takowe taśmy również są kosztowne i niewiele mniejszych firm, świadczących tańsze usługi, decyduje się na ich zakup. Bez zastosowania taśm przy zmianie koloru auta może dochodzić do powstania widocznych szkód na kilka tysięcy złotych.

Trwałość, gwarancja i demontaż

Przy zmianie koloru samochodu stosujemy folie mające trwałość od 3 do 5 lat, w zależności od wybranego producenta, a także dbałości o folię. Najczęściej nie dzieje się z nią nic przez cały okres przydatności, jednakże są kolory, które wymagają większej uwagi, zaangażowania i minimalnej wiedzy technicznej od użytkownika. Taki przykładowy kolor to biały mat, który jest piękny, ale można w bardzo szybki sposób zniszczyć folie. Dlatego zawsze przekazujemy pełną wiedzę naszym klientom dotyczącą tego, jak obchodzić się z daną folią, by wyglądała jak nowa przez wiele lat. Stosowane przez nas produkty mają zaawansowany klej kanalikowy, który usprawnia pracę i daje znakomity efekt finalny, jak też pozwala na łatwy demontaż folii.

Małe Auta

Czas realizacji: 3-4 dni , Cena: 4500- 6000 zł (netto)

Średnie Auta

Czas realizacji: 4-6 dni , Cena: 6000- 8000 zł (netto)

Duże Auta

Czas realizacji: 6-7 dni , Cena: 7000- 9500 zł (netto)

Skomplikowane SUVY, LIMUZYNY, JEEPY

Czas realizacji: 9-13 dni , Cena: min 10,000 zł (netto)

Jaki kolor wybrać?

Nasi specjaliści na co dzień śledzą trendy i różne dopasowania kolorystyczne, dlatego chętnie pomogą dobrać odpowiedni kolor do samochodu tak, by zapewnił efekt „wow”. Na miejscu posiadamy odpowiednie wzorniki, które z chęcią pokażemy podczas wizyty u nas. Jeśli jednak masz ochotę poszukać czegoś wcześniej, proponujemy wpisać frazę w wyszukiwarce Google: „(Twój model samochodu) Wrapping”. Pozwoli to na znalezienie wstępnych wizualizacji koloru na Twoim samochodzie

"Kolor zrobił niesamowite wrażenie na mnie, świetnie dobrana forma połącznia dwóch kolorów białego z czarnym, małżonka jest zachwycona szczególnie ciekawą stylizacją plastików i elementów dekoracyjnych. Swietna robota!
Adam Ś
Przedsiebiorca

Czy można podrasować wygląd bez zmiany koloru auta?

Oczywiście! Posiadamy wiele ciekawych pomysłów i realizowanych projektów – chętnie wykonamy jakiś projekt w 3D i wstępną wizualizacę. Możemy również okleić np. same lusterka, dach, dekory, brewki czy ostre kanty paskami i nie tylko. Tutaj wiele zależy od ilości dekorów oraz całej bryły samochodu – inaczej stylizuje się limuzynę w tonacji premium, a inaczej samochód sportowy w celu podkreślenia jego sportowego charakteru.

"Pierwszy raz zmieniałem kolor na swoim samochodzie przyznam że chciałem troche utrzeć nosa kolegom z pracy. Podziałało! żeby Pan widział ich miny jak pytali mnie kiedy nowe auto kupiłem. Oczywiście efekt piorunujący, dawno nie sprawiłem sobie czegos tak fajnego."
Dobromir M.
Nauczyciel