fbpx

Przyciemnianie Szyb

Przyciemnianie Szyb

Oferujemy skuteczne przyciemnianie szyb. Nasza firma korzysta z dobrej jakości folii, dzięki której nie ma mowy o bąblach, morce czy innych tego typu problemach, które występują po usługach świadczonych przez mało doświadczone firmy. Oklejamy szyby w czystych warunkach, minimalizując praktycznie do zera możliwość powstania pod folią brudu. Dodatkowo korzystamy z profesjonalnych narzędzi do aplikacji, co czyni całą usługę bezpieczną i bardzo skuteczną, a zarazem dającą estetyczny efekt w każdym detalu. Oferujemy różne wartości % przyciemnienia wraz z różnymi wariantami przyciemnienia. Szyby legalnie można ściemnić tylko z tyłu, przednie szyby również przyciemniamy na życzenie – w takiej sytuacji trzeba mieć jednak na uwadze to, że poruszanie się z takimi szybami po drogach publicznych w świetle prawa jest nielegalne i może grozić mandatem.

Nie tylko estetyka, ale i trwałość

Chcąc spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów, korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości rozwiązań do przyciemniania szyb. Trwałość naszych folii na szybach to minimum 5 lat, jednak realnie wytrzymują one bez jakichkolwiek zmian czy uszkodzeń nawet do 10 lat, co czyni je jednymi z najtrwalszych na rynku. Oczywiście wiele zależy w tej kwestii od użytkowania samochodu. Na każdą naszą usługę otrzymają Państwo certyfikat autentyczności. Posiadamy również wersję specjalną folii dla klientów z Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Księstwa Lichtensteinu, gdzie wymagane są książeczki ABG – ATEST TUV. Odpowiednio przyciemnione szyby zapewnią większy komfort jazdy i sprawią, że samochód będzie prezentował się jeszcze okazalej.

Pakiet tył:
3 Szyby

Przyciemnienie Szyb MOCNE 95%

480zł

Przyciemnienie Szyb ŚREDNIE 65%

450zł

Przyciemnienie Szyb NIEDUŻE 35%

440zł

Pakiet tył:
5 Szyb

Przyciemnienie Szyb MOCNE 95%

500zł

Przyciemnienie Szyb ŚREDNIE 65%

480zł

Przyciemnienie Szyb NIEDUŻE 35%

470zł

Pakiet tył:
7 Szyb

Przyciemnienie Szyb MOCNE 95%

650zł

Przyciemnienie Szyb ŚREDNIE 65%

620zł

Przyciemnienie Szyb NIEDUŻE 35%

610zł

Przednie Szyby

Przyciemnienie Szyb MOCNE 95%

300zł

Przyciemnienie Szyb ŚREDNIE 65%

270zł

Przyciemnienie Szyb NIEDUŻE 35%

260zł

Dlaczego warto postawić na przyciemnienie szyb?

Dzięki zastosowaniu folii do przyciemniania szyb zwiększysz komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Nie tylko zapewni kierowcy oraz pasażerom zabezpieczenie przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, ale również ochroni szybę przed rozbiciem – np. w razie wypadku. Dzięki temu ograniczysz ryzyko odniesienia urazów ciała do minimum. Przyciemniane szyby zapewni także mniejsze nagrzewanie się pojazdu, większą prywatność oraz atrakcyjniejszy wygląd samochodu.

Przyciemnianie szyb polecił mi znajomy, który stwierdził, że dzięki temu kieruje mu się wygodniej i czuje się bezpieczniej. Postanowiłem skorzystać z usług firmy Havana Center i nie żałuję – prace przebiegły sprawnie, a cena bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Zdecydowanie polecam!
Krystian D.
Przewoźnik

Kto może skorzystać z przyciemnienia szyb?

Każdy, kto ma taką potrzebę! Nasza firma zapewnia przyciemnianie szyb w różnych modelach samochodów – zarówno nowych, jak i starszych, bez względu na segment czy markę. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, dobierając stopień przyciemnienia w stu procentach do potrzeb klienta. Korzystając z najlepszych folii, zapewniamy trwały i estetyczny efekt na lata, dlatego nasza oferta cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród klientów prywatnych oraz biznesowych.

Po przyciemnieniu szyb mój samochód wygląda dużo lepiej! Często jeżdżę z rodziną i doceniły je zwłaszcza dzieci, bo podczas długich podróży nie męczy ich słońce. Polecam Havana Center za dobrą jakość usług i fachowe podejście do klienta.
Marta B.
Klientka