fbpx
// our clients

We are Trusted
15+ Countries Worldwide

dodatkowe zyski na usługach detailingowych

Salon Pojazdów

Emilia Clarke
Elitarna Grupa Detailingowa
Dołącz do naszego teamu
Wiemy jak ważne jest doświadczenie personelu dlatego prowadzimy skrupulatność pod kątem stałego podnoszenia kwalifikacji techników w najnowszych dziedzinach detailingu. Posiadamy w naszej załodze kilkunastu Wyspecjalizowanych techników w każdej dziedzinie dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc bądz doszkalać nowych pracowników na bieżąco.
Emilia Clarke
Najlepsze Ceny Na Produkty
Zyskaj Maksymalne Rabaty
Jako Firma z wielotenim stażem gwarantujemy najlepsze ceny na zaopatrzenie w akcesoria i chemie wszystkich marek, nasza firma dodatkowo posiada własną rozlewnie powłoki ceramiczej Devilab, kompleksową rozlewnie chemii samochodowej NewCar oraz zaopatrujemy sie w folie ochronne bezpośrednio od producenta. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować niespotykane dotąd ceny dla partnerów w naszej sieci. Dzięki nam zauważalnie obniżysz koszty i zmaksymalizujesz zyski.
Emilia Clarke
Mentoring Sprzedażowy
Bądź sprytniejszy od konkurencji
Prowadzimy dla naszych partnerów programy mentoringu w obszarach rozwoju kompetencji przywódczych czy rozwoju biznesu. Pomagamy nawiązywać owocne współprace z salonami samochodowymi w waszym miescie oraz innymi podmiotami. Mamy w tym duże doświadczenie oraz wiele kanałów znajomości w całej branży automotive. Jesli oczywiście masz w planach inny pomysł i chcesz wykonywać zabiegi np na samolotach czy luksusowych Jachtach również i w tym pomożemy i stworzymy gotowy model wspópracy miedzy wami. Z nami dodatkowo możesz zarabiać na dystrybucji chemii oraz folii na wysokich marżach
Emilia Clarke
Narzędzia Marketingowe i znakowanie
Nie trać czasu, poznaj Know-how już dziś
W ramach umowy partnerstwa zapewniamy cały know-how prowadzenia profesjonalnego studia detailingowego w sposób praktycznie automatyczny do uzyskania w relatywnie krótkim czasie. Naszym partnerom udostępniamy wszelkie materiały marketingowe jak i możliwośc posługiwania sie oficjalnym sygnetem marki.