fbpx
// our clients

We are Trusted
15+ Countries Worldwide

Otwórz z nami swój biznes

Franczyza

Emilia Clarke
Elitarna grupa detailingowa
Dołącz do naszego teamu
Wiemy, jak ważne jest doświadczenie personelu, dlatego prowadzimy skrupulatne działania pod kątem stałego podnoszenia kwalifikacji techników w najnowszych dziedzinach detailingu. Posiadamy w naszej załodze kilkunastu wyspecjalizowanych w każdej dziedzinie techników, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc bądź doszkalać nowych pracowników na bieżąco.
Emilia Clarke
Najlepsze ceny na produkty
Zyskaj maksymalne rabaty
Jako firma z wieloletnim stażem gwarantujemy najlepsze ceny na zaopatrzenie, akcesoria i chemię wszystkich marek. Dodatkowo nasza firma posiada własną rozlewnię powłoki ceramicznej Devilab, kompleksową rozlewnię chemii samochodowej NewCar oraz zaopatrujemy się w folie ochronne bezpośrednio od producenta. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować niespotykane dotąd ceny dla partnerów w naszej sieci. Pozwoli Ci to znacznie obniżyć koszty i zmaksymalizować zyski.
Emilia Clarke
Narzędzia marketingowe i znakowanie
Bądź sprytniejszy od konkurencji
Prowadzimy dla naszych partnerów programy mentoringu w obszarach rozwoju kompetencji przywódczych czy rozwoju biznesu. Pomagamy nawiązywać owocne współprace z salonami samochodowymi w waszym mieście oraz innymi podmiotami. Mamy w tym duże doświadczenie oraz wiele kanałów znajomości w całej branży automotive. Oczywiście, jeżeli masz w planach inny pomysł i chcesz wykonywać zabiegi np. na samolotach czy luksusowych jachtach, również w tym pomożemy i stworzymy gotowy model współpracy. Z nami dodatkowo możesz zarabiać na dystrybucji chemii oraz folii na wysokich marżach!
Emilia Clarke
Narzędzia Marketingowe i znakowanie
Nie trać czasu, poznaj know-how już dziś
W ramach umowy partnerstwa zapewniamy cały know-how prowadzenia profesjonalnego studia detailingowego w sposób praktycznie automatyczny i do uzyskania w relatywnie krótkim czasie. Naszym partnerom udostępniamy wszelkie materiały marketingowe, jak i możliwość posługiwania się oficjalnym sygnetem marki.