fbpx

Czyszczenie Tapicerki skórzanej:

Proces czyszczenia tapicerki skórzanej

Czyszczenie tapicerki skórzanej zaczyna się od dogłębnego oczyszczenia powierzchni ze wszystkich zabrudzeń w każdym zakamarku i z dbałością o detale, które są pomijane podczas bieżącej pielęgnacji pojazdu. Podczas bardziej wymagających prac wyciągamy również fotele w celu dokładnego wyczyszczenia miejsc od wewnętrznej strony, ponieważ nie zawsze jest do nich bezpośredni dostęp. Produkty, które stosujemy do czyszczenia tapicerki skórzanej, są bezsprzecznie jednymi z najlepszych dostępnych na rynku. Ze względu na delikatność skór do całego procesu podchodzimy ze szczególną starannością i przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa

Zabezpieczenie tapicerki skórzanej

Po uprzednim wyczyszczeniu tapicerki skórzanej można przystąpić do jej impregnacji oraz zabezpieczenia. Dysponujemy w tym zakresie kilkoma możliwościami, które dopasowujemy do wielkości zabrudzeń i potrzeb klienta. Możemy zaaplikować naturalny, dedykowany balsam w celu odżywienia tapicerki bądź powłokę ceramiczną, którą rekomendujemy zwłaszcza na białe tapicerki skórzane. Dzięki zastosowaniu najlepszych preparatów i dokładności przeprowadzanych prac zyskujemy ochronę tapicerki skórzanej na okres minimum 6 miesięcy.

Przywrócimy piękno wnętrza Twojego samochodu

Czyszczenie tapicerki skórzanej w samochodach jest usługą dedykowaną wszystkim właścicielom pojazdów, które wymagają renowacji wnętrza. Jeżeli np. posiadasz auto od wielu lat i fotele nie wyglądają tak, jak tego oczekujesz, skorzystaj z naszych usług. Przywracamy piękno wszystkich samochodowych kabin – bez względu na rodzaj, markę czy rocznik pojazdu i niezależnie od wielkości zabrudzeń. Działamy w oparciu o sprawdzone rozwiązania oraz bogatą wiedzę, dzięki czemu spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Usługi dopasowane do potrzeb klienta

Powierzając nam czyszczenie tapicerki skórzanej w swoim samochodzie, masz pewność, że wszelkie działania zostaną dopasowane w stu procentach do Twoich potrzeb oraz stanu tapicerki. Dobierzemy odpowiedni środek czyszczący, a także odpowiednio zaplanujemy działania, nie pomijając przy tym nawet najdrobniejszego szczegółu. Zapewniamy także indywidualną wycenę zlecenia i sprawną realizację – w maksymalnie kilka dni roboczych. Masz pytania? Skontaktuj się z naszym pracownikiem, który rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości!

Czyszczenie tapicerki skórzanej w samochodzie

Pakiet Nr 1

250-400

Kompleksowe Czyszczenie tapicerki skórzanej
  • Odkurzanie
  • Dokładne czyszczenie łączeń
  • Kompleksowe czyszczenie

Pakiet Nr 2

350-550

Kompleksowe Czyszczenie wraz z zabezpieczeniem odżywką
  • Pakiet Nr 1
  • Rewitalizacja skóry
  • Zabezpieczenie odżywką

Pakiet Nr 3

850-950

Kompleksowe Czyszczenie wraz z zabezpieczeniem powłoką ceramiczną
  • Pakiet Nr 1
  • Rewitalizacja skóry
  • Zabezpieczenie powłoką SiO2

Dlaczego warto skorzystać z czyszczenia tapicerki skórzanej?

Ponieważ czyszczenie tapicerki skórzanej pozwoli usunąć nawet najbardziej wymagające plamy oraz zabrudzenia, a co za tym idzie – przywrócić piękno Twoich foteli samochodowych oraz innych elementów. W ten sposób nie tylko zyskasz efekt „wow”, a kabina Twojego auta będzie wyglądała jak nowa, ale również będziesz o wiele lepiej czuć się podczas pokonywania kolejnych kilometrów.

Stan tapicerki w moim samochodzie nie był najlepszy, bo czyściłem ją sporadycznie i prostymi środkami. Dlatego pomysł z oddaniem jej w ręce specjalistów z Havana Center był znakomity – teraz wygląda jak nowa!
Marek T.
Klient

Czy mogę samodzielnie podjąć się czyszczenia tapicerki ze skóry?

Nie jest to wskazane, ponieważ skóra jest wrażliwa na stosowane środki i wybór tych nieodpowiednich mógłby nie tylko nie usunąć skutecznie zabrudzeń, ale również obniżyć estetykę powierzchni. Dlatego też czyszczeniem tapicerki ze skóry oraz jej impregnacją powinni zajmować się specjaliści. Jeżeli chcesz osiągnąć najlepszy efekt, postaw na Havana Center!

Polecam Havana Center wszystkim kierowcom, którzy chcą zadbać o swoje auto. Ja skorzystałem z usługi czyszczenia tapicerki i pakietu „Piękne Wnętrze”, dzięki czemu mój samochód wygląda wewnątrz jak nowy. Perfekcyjna robota, dziękuję!
Tadeusz
Klient